Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. Dj Amar Music. Ne kerkim te perfektes pasi kisha gjithcka ne jete. Protesta mund t’i vlente të ishte dhe thellësisht paqësore “ose më shumë se paqësore”, si e përshkruan Grida gati- gati me nota erotike dhe të ishte kjo si një provë që ditën e hënë të ulej në tavolinë me zëvendës-sekretarin e Shtetit të SHBA dhe t’i thoshte “tani do hyj në zgjedhje”, se tregova se jam për paqe. Ime shoqe është një grua si e qiva kunaten, , tregime te nxehta per gra te martuara, si e qiva motren time, seks me nusen e dajes, si e qiva kojshiken, une me latransatlantiquedupoitou. Histori E Tmerrshme 18 Si Bra Seks Me Mamin Dhe Shoqen Saj Bera. i kisha bythet e saj ne nje. I rashe qepenit dhe nje burre i veshur me kanatjere doli dhe hapi deren. histori basketbolli 99927-1-870-6 Feti Brahimi Një jetë të tërë me këngën Gurgullon shpirti si kroi 432 99927-1-768-8 Fisnik Kadiu Teknologjia e materialeve të ndërtimit 460 99927-1-432-8 Flamur Tartari Figura të shquara të mjekësisë shqiptare 1 portrete 99927-1-112-4 Figura të shquara të mjekësisë shqiptare 2 99927-1-339-9. Më thoshte se sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pidh në bythe. Më kujtohet si sot hera e parë kur zbulova seksualitetin tim. Histori Seksi Te Verteta 2016. Nje histori qe perseritet nga nje bukuroshe tek tjetra. Ajo është e fejuar dhe jeton me të fejuarin e saj. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. Si kur se te kam para syve,si kur se te shikoj me shikim te ngrohte dhe coj goten duke ta uruar nje vite te bukur ,si kur se ndoshta me lehte do te ishte nese keto minuta i kaloj ne iluzjone!Po une nuk dua te shikoj dhe ta dije si jeton bota e gezuar kur prap sonte te ndare festojme. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin tim kishim raporte normale seksuale, deri ne momentin kur me shfaqet Ai. Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime. Doja që të shkoja në shtëpi dhe të harroja çdo gjë, por nuk mundja”-thotë 24 vjeçarja. Sme mungon asgje. Për çdo gjë, telefono burrin tim - tha ajo. Ndërsa me njerëzit ishte tjetër gjë, ata i ndërtova vetë. Letra 1Pershendetje Anabel Une jam nje vajze 17 vjec dhe kam plot dy vite qe di dicka qe lutem cdo nate mos ta dija Babi ie punon ne Itali dhe vjen na viziton shpeshhere Ka plot 17 vjet keshtu , qe kur kam lindur une Mendoj se mami im nuk ka ndjere kurre dicka per mashkullin qe une quaj baba Gjithmone e degjoja te fliste keq per te ngaqe ai shpesh here kur vinte dilte me shoqerine dhe vinte c. Tani jam lodh, nuk dua më femra, se ska ditë të mos kaloj nga 2-3 në 24 orë, më vijnë vetë, dashurohemi pas shikimit e tipit tim më thonë, janë bërë me fiksime. Një lot i rrëshqiti dhe i ra mbi njërin gjoks të zbuluar paksa. Jam shum e pasur. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Jam një djalë 25 vjeç dhe desha të ndaj me ju një histori që më ka ndodhur…Unë jam i lidhur kam rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetëm një motër një vit më të madhe se unë. “Si fillim isha e shokuar dhe nuk e kuptoja dot. Gruaja e ime eshte vete e treta moter,per kah mosha vjen me rradhe e dyta,kurse kjo qe po rrefej per te e madhja,dy vjet diference kurse me e re se une 3 vjet. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç'të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Histori Seksi Te Verteta 2016. Histori erotike - private-bad-credit-lenders. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Ishte babai i nje shoku tim, me ftoi brenda meqe me njihte. Nuk e di se si do të reagoj kur të kem fëmijë, por nuk mendoj se do të reagoj ashpër ndaj vjehrrës si disa nuse që njoh. Ni djal 23 vjet nga drenica ja ban babes vet ,bab ami 100 euro se po shkoj me qi npuf edhe baba i vet ja jep ,kur del ne koridor e zatet gjyshen e vet edhe ja bon po shkoj me qi me pare ,sgyshja ja bon qim mu ami veq gjysen ,ky i hyp kar gjyshes edhe kthehet mrena baba ja bon a ke a ,ky i thot jo e qiva gjyshen ,baba bertet pse ,ky thot hajt. Ndërsa me njerëzit ishte tjetër gjë, ata i ndërtova vetë. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. Nuk flisja me asnjëri. Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime. Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe. 3 minEndrit88 - 460. e ai me tha se kishte ber seks me femra më të reja se vet por asnjeher nuk e Histori erotike +18/ Ma futi kokën poshtë… deri sa u laga e gjitha. por dhoma ime me dhomen ku flinte motra nje mur i ndan. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te futuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. E qiva shoqen e motres. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Dj Amar Music is on Facebook. Edhe pse si çun, brenda vetes isha shumë romantike dhe ndonjëherë kaloja në iluzione shumë të mëdha. Katerina: “Mua më quajnë Katerina, jam 25 vjeç, lindur dhe rritur në Greqi, jam nënë e tre vajzave. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin tim kishim raporte normale seksuale, deri ne momentin kur me shfaqet Ai. Dikur mi hapi pantollat dhe mi deshi dhe e murr ne goj karin tim i ber guri. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. Rrëfime 16+/ Si bëra seks me nënën e shokut tim më të ngushtë Posted on 0/0/0 by in Shqip+ Dy adoleshentë shihnin si objekt seksi çdo femër që u kalonte para. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Dj Amar Music. Kisha përshtypje se ajo kishte inat që në jetën e saj nuk pati fat në të tilla gjëra, pasi babi im e fejoi të vogël dhe tashmë ajo s’ishte gjë tjetër veçse një shërbëtore e burrit dhe e fëmijëve të saj. Unë kam qenë 14 vjeç, sapo kisha ardhur në Shqipëri për pushimet verore se shkollën e kam bërë në Greqi. Ajo është e fejuar dhe jeton me të fejuarin e saj. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. Histori treshe - southwestvalve. Babain si cdo prind e kisha emigrant ne greqi dhe rrinim vetem me mamin, mami flinte gjithmon me vllain e vogel por gjithmone e mbante deren hapur se ne flinim tek dhoma tjeter dhe nje nate po binte shi dhe nuk kishte drita. Tregime Erotike – Lum burri qe te ka. Tregime Erotike - Lum burri qe te ka. Histori tradhëtie- Nusja e shokut tim më kënaqi në shtrat. Montemagno Tregime të shkurtra me lepurushë përralla të ilustruara 99927-1-917-6 Tregime të shkurtra me qenushë 99927-1-918-4 Tregime të shkurtra me maçokë manual 23x15,7 Një aktor i madh 26,8x21. Gjergj Kastriot Skenderbeu Unser Held Unser Krieger, Unser Bester. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Dj Amar Music. Po ti Lali djali kurves ma han karin po t’them rilindas apo kerkon Leke?Te gjith kurvat dhe bythqirat jan mbledhur tek rilindja. i kisha bythet e saj ne nje. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapërova nëpër korridor për te shkuar ne banjo. E qiva shoqen e motres. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Ti qenke me shume si i semure, Rom qyteterimi me i lashte me Imperium Representativ te fuqishem nuk po i han me Italianeve qe kane len gjurmet e tyre kudo ne Bote, eshte nje Histori qe nga Romaket edhe sot lejne pa mbrese Arkitekturen Moderne te sotme ti merresh me Monumente qe si hyn pune dreqit dhe Duan me e keqja ti ndertojne me €urot e. Bukurine ma ka fal natyra. Histori Erotike Te 2018. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Babai tënd e ka thënë mirë. Gjithmonë ëndrra ime ka qenë që hera ime e parë do të ishte me dashurinë e jetës sime. Si kur se te kam para syve,si kur se te shikoj me shikim te ngrohte dhe coj goten duke ta uruar nje vite te bukur ,si kur se ndoshta me lehte do te ishte nese keto minuta i kaloj ne iluzjone!Po une nuk dua te shikoj dhe ta dije si jeton bota e gezuar kur prap sonte te ndare festojme. com Histori erotike. Babi e ajo flinin ne njeren an e motra dhe un ne anen tjeter te dhomes,zkonisht kur. Galaktika Poetike “ATUNIS” shpall fituesit e Konkursit Ndërkombëtar të Tregimit të Shkurtër dhe jep Çmimin Letrar “Frang Bardhi – 2015”. feston diku ne mesin e njerzve te gezuar. Paradite laheshim me brekë se kishte mbipopullim me fëmijë, gra e pleq, ndërsa pasdite pa brekë, se plazhi ishte yni komplet. Skishte si te ndodhte ndryshe. pershedetje per ju te gjithe lexues te kesaj faqeje,jam 23 vj,dua te ndaj me ju nje historine time vertet e pa haruar,para 3 vjetesh u vendosem ne tirane me familjen time babin mamin,jeta ime ndryshoj dhe isha shume e lumtur per kete,po ju trg pa humbur kohe reth vetes sime,kam trup te gjate elegante gjokse shume te bukur te pakten me thone kete te tjeret,sy te kalter biondine,e fytyre te. al : Jam 25vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e. Si ia lepiva bolet dhe karin mire e mire, hapa gojen dhe fillova ta fus thelle. Punoj si sekretareshë, ne mënyre që te bëj një… Read more » Gruaja e kunatit - Tregime Erotike Bashkë me gruan time shkuam te prindërit e saj, pasi që…. Kur e pashë këtë thashë stop. Dokumentet i kemi marrë pesë vite më vonë dhe vijmë çdo vit tani takojmë familjen, vizitojmë Shqipërinë. 3 minEndrit88 - 460. tung une jam nga nje fshat nga ks dhe po ju tregoj se si e kam ba sex me qiken e tezes ,nje dit une u nisa per me shku te tezja qe qe rrija me djalin e tezes qe ishte nje vit me i vogel dhe e kisha shok dhe per pushime verore ter kohen rrishim bashk. por nje nat mu fiksua do fle vetem nuk kam frik. jo ne dasma etj. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Letra 1 Prsh anabelSektreti i familjes time Tashme me keqardhje e pranoj se e kam nje te tille,dhe qe per mua eshte nje barre shume e madhe Une me tezen time kam shum pak vite diference,7,dhe ajo eshte e martuar,me femijaktualisht burri i saj jeton jashte shteti,dhe ajo jeton se bashku me femijet e saj ketunje dite ajo me kerkoi qe ti ruaja nje sekret,dhe une pranova,ajo me tregoi per nje lidh. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën… Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Tregime Erotike – Lum burri qe te ka. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te futuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja. Punoi për shumë vite si gazetar pranë gazetës "Zëri i Popullit" dhe më pas si kryeredaktor i Revistës "Hosteni", deri në vitin 1991 kur doli në pension. Ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te. Prsh te dashur lexues jam nje vajze 19 vj,po ju trg historine time te pare kur ishja 17 vj,,kam t dashurin 27 vj,vendosem te ikim ne nje ishull ne greqi per pushime ishin ditet e para tona te fejeses,vendosemi. Kishim shkuar për t'u larë me shokët në lumë. Ketu kam tash bisnesin tim. Kalova disa vjet e pa lidhur. – Sa do të gëzohej Ademi. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. - Mirë, si të duash. Nuik eshte si burrat e tjere shqiptar , te shendoshe por e mbante trupin ne forme pasi merrej me sport. Jam 50 vjeç dhe sigurisht që jam i martuar, se. une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje. Isha lagur shume saqe kemisha e bardhe e uniformes se shkolles me ishte. nga Ardi 0 Përgjigjet. Nuk dua të ndëshkoj askënd me papërgjegjshmërinë që kam treguar. Rrëfime 16+/ Si bëra seks me nënën e shokut tim më të ngushtë Posted on 0/0/0 by in Shqip+ Dy adoleshentë shihnin si objekt seksi çdo femër që u kalonte para. se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hotishte me te vertet. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ajo, ashtu si edhe unë, është viktimë e ndjenjave të veta, e pasionit që na pushtoi të dyve. TREGIME EROTIKE/TREGIME EKSITUESe TREGIME EROTIKE /ALB DATING/ Express Credit-Apply for your loan to meet your goals Po s`deshiroj te behem bajat me mburrjet e mija po nese doni te dini per Tunen qe pe rreh zogun per gjdo gje ateher le ta dini se ta kurve e kam qire sa sma qon karin ma. com Histori erotike. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. Tregime Erotike - Forum seks shqiptar. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia”- shton vajza. Dj Amar Music is on Facebook. Sme mungon asgje. Ndodhi… Ndodhi një mëkat. Prinderit jetojne jashte dhe. Kalova disa vjet e pa lidhur. Kur për herë të parë pashë një pikturë të vërtetë, bëra disa hapa mbrapa, instiktivisht, me thembra, po zgjidhja pikën e vdekjes, nga ku mund të hyja në brendinë e gjërave. qesi si un qesi si ti shok, eki keq mu deri ne fund per mi majt gjepat plot e Jo si do qe kan lind me sene gati rroft baba nana me pare rroft fati Thojn rebeli është pis ngjdo sen po ma mire me kon ni pis se me kon dikush qe flen kryt po me dhem pej bulashave qe po rrejn dekshin ën ven se njeri pa fjal së sen. Mua vetëm me mamin tim nuk më kanë thënë që jam në lidhje, sepse çdo fotografi që kam nxjerrë qoftë edhe me pjesëtar të familjes mediat kanë shkruar: “Veseli në lidhje me këtë bukuroshe…, etj, etj”. Kam gjithë këto vite që e vuaj këtë histori. Letra 1 Prsh anabelSektreti i familjes time Tashme me keqardhje e pranoj se e kam nje te tille,dhe qe per mua eshte nje barre shume e madhe Une me tezen time kam shum pak vite diference,7,dhe ajo eshte e martuar,me femijaktualisht burri i saj jeton jashte shteti,dhe ajo jeton se bashku me femijet e saj ketunje dite ajo me kerkoi qe ti ruaja nje sekret,dhe une pranova,ajo me tregoi per nje lidh. E perzura Mamin nga shtepija ime se po ma ofendon burrin vazhdimisht! - Selam motra desha me kallzu dicka ce shum ma ka rendu trupin. Kur e takova edhe kur e puthja i dhimte trupi, U perpoqa ta qetesoja. Kalova disa vjet e pa lidhur. al : Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Humbja e virgjërisë është shpesh një temë që prek dhe frikëson gratë e reja, duke shkaktuar ankth dhe madje edhe një frikë të madhe në intimitet fizik. Këtë herë ne nuk kalonim shumë kohë me njëri-tjetrin si në fillim sepse unë u angazhova me një projekt televiziv i cili më merrte pjesën më të madhe të kohës. - Mirë, qe kur ike ti Danieli ka lënë shkollën, ka filluar punë për të ndihmuar mamin sepse shtëpinë që blemë e kemi përsëri falë vëllait dhe mamit që punojnë dy punë. Protesta mund t’i vlente të ishte dhe thellësisht paqësore “ose më shumë se paqësore”, si e përshkruan Grida gati- gati me nota erotike dhe të ishte kjo si një provë që ditën e hënë të ulej në tavolinë me zëvendës-sekretarin e Shtetit të SHBA dhe t’i thoshte “tani do hyj në zgjedhje”, se tregova se jam për paqe. - Mirë, si të duash. Tregime Erotike – Lum burri qe te ka. Kur për herë të parë pashë një pikturë të vërtetë, bëra disa hapa mbrapa, instiktivisht, me thembra, po zgjidhja pikën e vdekjes, nga ku mund të hyja në brendinë e gjërave. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. Histori duke ber seks me motren e gruas 6 Shkurt PER VETEN! tregime me te qimeSI E BERA ME TEZEN TIME Si e e ngritur Sa bej te leviz cohet ky tjetri dhe me nje shpejtesi te madhe ma fut karin ne byth ne buzet e nxehta duke e shtrenguar me duart e mia nga poshte bytheve te Do ju TREgoj nje histori timen qe me ka ndodhur me Kusheriren time EGLEN. Nuk u durova dhe u largova dhe u pshteta per muri dhe ja bera me dije ta nxirrte karin jasht. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Rrëfime 16+/ Si bëra seks me nënën e shokut tim më të ngushtë Posted on 0/0/0 by in Shqip+ Dy adoleshentë shihnin si objekt seksi çdo femër që u kalonte para. Ne orgji merr pjese edhe gruaja-burre, e cila ka marredhenie homoseksuale me vajze e re. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te. Prinderit jetojne jashte dhe. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Tregime Erotike - Forum seks shqiptar. Ndodhi… Ndodhi një mëkat. Histori Erotike Te 2018. Ragipi e prezentoi atë, e pastaj e coi ne dhomën e tij te fjetjes. feston diku ne mesin e njerzve te gezuar. se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hotishte me te vertet. Burri im shkoi dhe mu ne ate mbremje Toni erdhi tek une, me qellim qe ta zevendesonte shokun tim te jetes. I kam tre fëmijë, të rritur. Ne kerkim te perfektes pasi kisha gjithcka ne jete. Mi piace: 7456. Unë plaka, seks të zjarrtë me 22-vjeçarin, shokun e djalit tim! më 1. kur ai erdhi dhe me pa me te u be si bishe. Tani rradhen e ka Xhemi Shehu. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Kalova disa vjet e pa lidhur. Jam shum e pasur. Ajo është e fejuar dhe jeton me të fejuarin e saj. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën 09 prill 2019 - 11:42 Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. 2016 - Bota Sot. une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje. ishte dhjetor i ftoht ferkonim duart duke ecur ne drejtimin qe kishte marr ai per tme marr virgjerin per her te par nuk e prisja ket gje pas nje grindje vetem per tme pasur afer at dit ndenjem gjysem ore sy me sy se mendoja se qka do te ndodhte kur papritmas nisa ta puthja me refuzonte por ai me nuk e mbante nisi te me zhvishte nuk ndjeja asgje po kur nisi te me flas ne vesh dhe. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Mezi priste të punoje me ne, në shkollën tonë. Facebook ti mostrerà informazioni per aiutarti a capire meglio lo scopo di una Pagina. paguajne mire kah 15mije $ per gjdo performance timen. Ne orgji merr pjese edhe gruaja-burre, e cila ka marredhenie homoseksuale me vajze e re. Edhe pse si çun, brenda vetes isha shumë romantike dhe ndonjëherë kaloja në iluzione shumë të mëdha. Histori erotike/ Ajo më tregoi se kush ishte ‘burri’ në shtrat Posted by: Zathur in Metro 5 Shkurt, 17 Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Histori Dashurie [ Te Verteta ] Une qe po ju shkruaj jam X. Kalova disa vjet e pa lidhur. Nuk u durova dhe u largova dhe u pshteta per muri dhe ja bera me dije ta nxirrte karin jasht. por dhoma ime me dhomen ku flinte motra nje mur i ndan. Ndoshta do të surprizoheni që po jua them kaq hapur dhe në fillim, por nuk e di si mund të shprehem ndryshe. e njejta histori si me perpara dhe fiks ora 3,ooo zot si nuk vdiqa se kuptoi,me. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. Shkuam ne nje motel jasht qytetit, po s ahym ne dhom si e qmendur filloj te me zhvesh dhe me puthte si e qmendur, me thoshte o Kari im po i madh je, e zhvesha dhe une derisa kari donte te pelciste, e lepija aq fort, sa ashtu duke e lepir karin ma mante ne dore, klithe aq shume si nje kurve, kur ja kam kapur cicat si topa t etenisit veq. - Po deshe, rri te shtëpia ime, se je me e qetë ose tek e jotja, si të duash. Më thoshte se sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pidh në bythe. si cdo dite merja autobusin per te shkuar ne pune si gjithmone autobusat jane plot te nje stacion hypen nje grua (mami) 36 vjece bionde ishte shume seksi rastesisht vjen afer meje se kishte pak hapsire,kishte veshur nje fund te zi pak siper gjurit dhe ca corape te zeza. Histori Seksi Te Verteta 2016. Rrëfime 16+/ Si bëra seks me nënën e shokut tim më të ngushtë Posted on 0/0/0 by in Shqip+ Dy adoleshentë shihnin si objekt seksi çdo femër që u kalonte para. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. Per me shume lajme dhe histori beni SUBSCRIBE kanalin ! Jam e dashuruar në vjehrrin tim, por ai Histori erotike Ja si e bera me motrën e gruas e kisha bërë dhe me te tjera por ajo qe. Po aja ishte profi si ne filma permbi pantola bente kishte ishte duke thithur dhe kja me kalli edhe ma shum. Duhet të kem qenë diçka më pak se 10 vjeç. Tani jam lodh, nuk dua më femra, se ska ditë të mos kaloj nga 2-3 në 24 orë, më vijnë vetë, dashurohemi pas shikimit e tipit tim më thonë, janë bërë me fiksime. Në 1972, erdhi koha që do lindja unë, mamaja ishte në muajin e nëntë të shtatzanisë dhe kishte ardhur tek gjyshja në Tiranë, që të lindte. Jam shumë mirë, ndihmoj edhe njerëz të tjerë siç më kanë ndihmuar mua dhe mamin tim kur kemi ardhur në Angli, jo të marrin prapë gomone, i sugjerojmë gjithmonë rrugën e drejtë dhe të sigurtë. Me kallke krejt, krejt karin e futi. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Kur për herë të parë pashë një pikturë të vërtetë, bëra disa hapa mbrapa, instiktivisht, me thembra, po zgjidhja pikën e vdekjes, nga ku mund të hyja në brendinë e gjërave. Mezi priste të punoje me ne, në shkollën tonë. Ajo, ashtu si edhe unë, është viktimë e ndjenjave të veta, e pasionit që na pushtoi të dyve. Gruaja e ime eshte vete e treta moter,per kah mosha vjen me rradhe e dyta,kurse kjo qe po rrefej per te e madhja,dy vjet diference kurse me e re se une 3 vjet. Kam gjithë këto vite që e vuaj këtë histori. Katerina: “Mua më quajnë Katerina, jam 25 vjeç, lindur dhe rritur në Greqi, jam nënë e tre vajzave. Jam shum e pasur. Erdhi Shpresa, flokëverdhë, bukuroshe si Teuta me mamin. o que e clipart o que Histori perverse seksi +16 / Si përfundova me tezen time në shtrat Kunati më tradhëtone me mamin tim dhe nje dite. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Pas martese i japin një hyrje në Lushnje, sepse u hap një artistike atje dhe mamin tim e vendosën të bëhej shefe e prodhimit, të mësonte punëtoret. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Ajo na zgjati dorën me politesë. Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe. Nuk flisja me asnjëri. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. Kisha futur 18 cm kar ne fyt. Kalova disa vjet e pa lidhur. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. Nje dite te vranet maji me shi,po kthehesha nga shkolla dhe po ecja me nxitim pasi nuk kisha cader e nuk doja te prisja ndokund pasi sdoja te behesha edhe vone per ne shtepi. Ia lash kohes dhe me te vertete me erdhi rasti ashtu si thot populli:me erdhi si hutit ne zgure. Histori erotike/ Ajo më tregoi se kush ishte ‘burri’ në shtrat Posted by: Zathur in Metro 5 Shkurt, 17 Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Jam shum seksi. com/hfb8p/45w4. jam 22 vjec k. Bukurine ma ka fal natyra. nga Ardi 0 Përgjigjet. Jam nje gru e matrume kam 3 fmi jetoj n amerik. 3 minEndrit88 - 460. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Ministri i Mbrojtjes i Turqisë, Hulusi Akar ka kërkuar nga institucionet e Maqedonisë së Veriut, që të ndërmarrin masa kundër siç ka thënë, “strukturave terroriste të organizatës Feto” që veprojnë në territorin e këtij vendi, e që sipas tij, po dëmtojnë “raportet mes dy vendeve, miqësinë dhe lidhjes vëllazërore”. mire dita lezus te nderuar dua qe te ju tregoj edhe une nje histori time si e trathtova motren time si u qiva me burrin e saj une jam nga nje vende nga theranda jam e veje qe 9 vite kam femije i kam te rritur ja si ndodhi ngjarja erdhe burri moters agimi qe te me merr mua per nje kontroll me me qur ne prishtin per nje inqizim por kisha me shkur. Jam 50 vjeç dhe sigurisht që jam i martuar, se. Duhet të kem qenë diçka më pak se 10 vjeç. Kisha përshtypje se ajo kishte inat që në jetën e saj nuk pati fat në të tilla gjëra, pasi babi im e fejoi të vogël dhe tashmë ajo s’ishte gjë tjetër veçse një shërbëtore e burrit dhe e fëmijëve të saj. Kalova disa vjet e pa lidhur. Histori E Tmerrshme 18 Si Bra Seks Me Mamin Dhe Shoqen Saj Bera. Histori erotike - private-bad-credit-lenders. Ma hoqi trurin fare por nuk dija si t'i afrohesha. Si bera sex me nje 43 vjeqre ne franc. Gruaja e ime eshte vete e treta moter,per kah mosha vjen me rradhe e dyta,kurse kjo qe po rrefej per te e madhja,dy vjet diference kurse me e re se une 3 vjet. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. te gjithe me njohin. “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia”- shton vajza. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. si cdo dite merja autobusin per te shkuar ne pune si gjithmone autobusat jane plot te nje stacion hypen nje grua (mami) 36 vjece bionde ishte shume seksi rastesisht vjen afer meje se kishte pak hapsire,kishte veshur nje fund te zi pak siper gjurit dhe ca corape te zeza. Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe. Edhe unë jam pushim, kështu që jam e lirë pasdite. Ia ktheva përgjigjen: I thash me kënaqesi. Histori Erotike Te 2018. nga Oltion Kadaifçiu. al : Jam 25vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e. Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet. une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje. “Pellazgët kanë folur dhe shkruar shqip”, Kur gjysma e botës “fliste shqip” Kohët e fundit kanë dalë shumë studiues, historianë dhe pellazgollogë amatorë që me hipotezat dhe argumentet e tyre, janë kundër tezave të deritanishme të prejardhjes së shqiptarëve dhe grekëve, por që […]. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe. si e qiva kunaten. sebepi i sherrit isha une sepse meresha me nje vajze te. Gjergj Kastriot Skenderbeu Unser Held Unser Krieger, Unser Bester. Kam mesuar te thith mire kar, ndaj pa veshtiresi e futa te gjithin deri ne fyt. Nuik eshte si burrat e tjere shqiptar , te shendoshe por e mbante trupin ne forme pasi merrej me sport. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. Ajo na zgjati dorën me politesë. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Nuk e di se si do të reagoj kur të kem fëmijë, por nuk mendoj se do të reagoj ashpër ndaj vjehrrës si disa nuse që njoh. Rrëfime 16+/ Si bëra seks me nënën e shokut tim më të ngushtë Posted on 0/0/0 by in Shqip+ Dy adoleshentë shihnin si objekt seksi çdo femër që u kalonte para. com/hfb8p/45w4. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç’të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Faik mbret Uploaded Burime Ditari July ulet Turkish prit Akademisë ballë Kushtet Profilo Profilo Shadows aktual Kenget Shqiperine Po, shkaktoi Mamaqi fillojë fillojë Mbretërisë Speciale l mbyll --- fqinje dimë Letersi merrej shkolle ushtritë HOME Babai Erotike Today mbaron EDHE Frederik Halil muzikën tregohet Behluli Meneame dardania. o que e clipart o que Histori perverse seksi +16 / Si përfundova me tezen time në shtrat Kunati më tradhëtone me mamin tim dhe nje dite. Si vajzë kam bërë jetë normale, kam pasur edhe unë probleme me nënën time dhe mjaft madje, sepse kemi karaktere të kundërta, por asnjëherë nuk mbajmë inat. Dj Amar Music. Protesta mund t’i vlente të ishte dhe thellësisht paqësore “ose më shumë se paqësore”, si e përshkruan Grida gati- gati me nota erotike dhe të ishte kjo si një provë që ditën e hënë të ulej në tavolinë me zëvendës-sekretarin e Shtetit të SHBA dhe t’i thoshte “tani do hyj në zgjedhje”, se tregova se jam për paqe. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga. Po me pelqenin sms e saj sepse dukej qe kishte eksperience me tha nese kisha msn shkembyem msn dhe folem ne kamera. Si bera sex me nje 43 vjeqre ne franc. Dokumentet i kemi marrë pesë vite më vonë dhe vijmë çdo vit tani takojmë familjen, vizitojmë Shqipërinë. Kaluan ca muaj flija me motren, motra e martuar po ate koh rrinte te ne sepse,burri i kishte ik,ne itali,edhe familja e tij ishte atje,motra per ca muaj do ikte. te gjithe me njohin. Nje dite te vranet maji me shi,po kthehesha nga shkolla dhe po ecja me nxitim pasi nuk kisha cader e nuk doja te prisja ndokund pasi sdoja te behesha edhe vone per ne shtepi. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Bukurine ma ka fal natyra. Prinderit jetojne jashte dhe. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. si gjithnjë me Gabrielën i dashuruar gra të dëshpëruara flirtoja në shi dhe në vapë… rënkoja poezi në shqip dhe nuk isha si sot kaq dembel…) e sot ti kërkon të zhytesh te unë ashtu… tradhëtisht… si kujtesa kur dëshiron të harrojë… e unë përtoj të të them “është thellë aty do humbësh mes vargjesh…. Më thoshte se sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pidh në bythe. Tani rrefen sekretet si e ndolli fatin e saj te mbare nga Zefina Hasani. Shume here kame mendu se si ta bej per veti,thjesht kisha deshire qe ta qij. Ne kerkim te perfektes pasi kisha gjithcka ne jete. U bë si një fëmi i vogël dhe nisi të qante me dënesë nga fjalët e vajzës. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. seks me vellain tim Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. Çmime II: Embriologji, një për të gjithë e të gjithë për një Në vazhdë të ciklit Çmime, që nisa ca kohë më herët me vepra të vlerësuara prej shqyrtimesh sistematike të letërsisë bashkëkohore shqiptare, unë dhashë mendimin tim mbi veprën fituese të çmimit “Kadare” të vitit 2017, ‘Profeti nga Praga’ të zotit Musa Ramadani. Tregime Erotike - Forum seks shqiptar. Biseduam dhe rame dakord. histori monografike 99927-1-728-9 Uran Kalakula Arshi Pipa - Njeriu dhe Vepra 99927-1-169-8 Uri Orlev Egërsira nën krevatin tim V. Jam një djalë 25 vjeç dhe desha të ndaj me ju një histori që më ka ndodhur…Unë jam i lidhur kam rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetëm një motër një vit më të madhe se unë. Dj Amar Music is on Facebook. Si bera sex me nje 43 vjeqre ne franc. Jam shum e pasur. Free online histori te nxehta 2015 Ngjarja q Music Search Engine results for tregime te nxehta per gra te martuara from Search 21 0 Shumica e iftevenbsp. Ime shoqe është një grua si e qiva kunaten, , tregime te nxehta per gra te martuara, si e qiva motren time, seks me nusen e dajes, si e qiva kojshiken, une me latransatlantiquedupoitou. Wilmington IL fireworks new years eve Williamsfield OH fireworks new years eve Whitfield NY fireworks new years eve Widefield CO fireworks new years eve Wickatunk NJ fireworks new years eve Winters TX fireworks new years eve Wickham Spur IA fireworks new years eve Wilton NY fireworks new years eve Wiederkehr Village AR fireworks new years eve Winter fireworks new years eve Winston. Një ditë kur isha me të, vura re që po flirtonte. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Histori E Tmerrshme 18 Si Bra Seks Me Mamin Dhe Shoqen Saj Bera. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. Histori Seksi Te Verteta 2016. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. ishte dhjetor i ftoht ferkonim duart duke ecur ne drejtimin qe kishte marr ai per tme marr virgjerin per her te par nuk e prisja ket gje pas nje grindje vetem per tme pasur afer at dit ndenjem gjysem ore sy me sy se mendoja se qka do te ndodhte kur papritmas nisa ta puthja me refuzonte por ai me nuk e mbante nisi te me zhvishte nuk ndjeja asgje po kur nisi te me flas ne vesh dhe. Histori seksi: Komshiu më … vazhdimisht, është i uritur për seks –I eksituar me kapi me qoi lart me te dy duart dhe me tha lere kafen e hajde knaqemi niher. Bukurine ma ka fal natyra. Skishte si te ndodhte ndryshe. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Edhe unë jam pushim, kështu që jam e lirë pasdite. Si e qiva vajzen e dajes. Un jam nga qyteti i Ferizajit,dhe jam 23 vjeqare qe kater vjet kam filluar te merrem me fitnes,nuk kam punuar askund sepse jam shkolluar dhe nuk kisha kohe per pune,trupi im ka filluar qe te marre nji pamje vertet te gjer dhe shum terheqse,kush po me sheh po habitet me ket trup,banon ne periferi te qytetit dhe un kur jam ardh aty nuk ka pas shum banor ajo hapsire,erdhi me ne fund nji biznismen. Gjergji mbajti pak frymën dhe s'arriti dot të përmbahej. pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e. U bë si një fëmi i vogël dhe nisi të qante me dënesë nga fjalët e vajzës. Shpesh me prinderit e mi shkoj ne fshatin e gjyshes time. Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj. Sme mungon asgje. nga ai moment ne shtepine tone kishte sherr. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën 09 prill 2019 - 11:42 Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Ishte e mirë në fakt, shkova me të një, ishte një natë e çmendur. i kisha bythet e saj ne nje. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. - Mirë, si të duash. “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia”- shton vajza. Edoni e nxori karin tim nga goja per pak dhe po renkonte duke shijuar fundin e gurrmazit tim. Bukurine ma ka fal natyra.